Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи змінився максимальний розмір заробітної плати за виконання суспільно корисних робіт зареєстрованими безробітними?

Дата: 07.11.2023 14:29
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

 

Чи змінився максимальний розмір заробітної плати за виконання суспільно корисних робіт зареєстрованими безробітними?

 

Так, змінився.

Нагадаємо, що питання оплати праці за виконання суспільно корисних робіт регламентуються нормами пункту 10 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753. 

У частині, що стосується оплати праці залучених до таких робіт зареєстрованих безробітних, було передбачено фінансування на оплату праці у розмірі мінімальної заробітної плати.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 року 1119 (набрала чинності 31 жовтня 2023 року) внесено зміни до вказаного Порядку, у тому числі й до пункту 10.

Наразі, передбачено фінансування на виплату основної та додаткової заробітної плати, розмір якої не може перевищувати півтора розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на дату її нарахування (за повністю виконану місячну (годинну) норму праці, встановлену з урахуванням положень законів України “Про оплату праці” та “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”).

Тож максимальний розмір заробітної плати (щодо зареєстрованих безробітних) збільшено в півтора рази.

Примітка. Для прикладу – якщо суспільно корисні роботи проводитимуться у листопаді 2023 року, то максимальний розмір заробітної плати за виконання суспільно корисних робіт зареєстрованими безробітними складатиме 10.050 грн (розмір мінімальної заробітної плати в 2023 року складає 6.700 грн).

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 року № 1119 за посиланням http://surl.li/mrmrs

Є питання? Контакти тут https://is.gd/70FIVi 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень