Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

У Кіровоградській ОВА триває реалізація програми "Прозорість та підзвітність"

Дата: 01.11.2023 14:11
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

 

У Кіровоградській ОВА триває реалізація програми "Прозорість та підзвітність" 

В рамках роботи робочої групи "Прозорість та підзвітність" здійснені ряд заходів: 

◾️створено окремий розділ "Прозорість і підзвітність" на офіційному веб-сайті адміністрації, з яким можна ознайомитися ТУТ.
 (https://kr-admin.gov.ua/start.php?q=PP/Ua/pp.html)◾️підписано Меморандум про взаємодію І співпрацю між Кіровоградською обласною військовою адміністрацією та Товариством ТОВ «YouControl».
◾️з 1 по 10 листопада 2023 року проводяться тренінги для працівників військових адміністрацій, а також надається безоплатний доступ до системи YouControl на 30 днів.
◾️укладено угоду про співпрацю з Академією наук вищої освіти України, спрямовану на проведення стратегічних сесій з прозорості та підзвітності у сфері публічного адміністрування та тренінгів з проектного менеджменту та цифрової трансформації.
◾️утворено робочу групу для перевірки дотримання процедур отримання та використання гуманітарних вантажів, які надійшли в область з 24 лютого 2022 року і до теперішнього часу.
◾️утворено робочу групу для перевірки надання медичної допомоги жителям області через комунальне некомерційне підприємство "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради".

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень