25 жовтня о 10.30 годині відбудеться прощання з Героєм Миколою Прядуном

Дата: 23.10.2023 12:45

Шановні жителі Аджамської громади!

Знову сумна звістка прийшла до нашої громади: в бою за незалежність України  18 липня  2023 року біля н.п. Кліщіївка Бахмутського району  героїчною смертю загинув солдат Збройних Сил України Прядун Микола Володимирович.

Микола Прядун народився 28 вересня 1989 року в місті Северодвинськ Архангельської області рф. Боронив нашу Батьківщину від початку повномаштабного вторгнення.

Усією громадою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника, який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну.

Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

Церемонія прощання відбудеться 25 жовтня 2023 року  о 11.00 годині за адресою: с. Аджамка, вул. Центральна,36, Храм Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Зустрічаємо тіло Героя живим коридором об 10.30 годині за маршрутом катафалка: с.Аджамка:вул. Миру, вул. Урожайна, вул.Покровська, вул. Центральна.

Поховання Героя відбудеться  на центральному новому  кладовищі.