A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Які документи необхідно подати до Державної служби зайнятості для проходження особою з інвалідністю внаслідок війни професійного навчання?

Дата: 11.10.2023 10:10
Кількість переглядів: 70

Фото без опису

 

Які документи необхідно подати до Державної служби зайнятості для проходження особою з інвалідністю внаслідок війни професійного навчання?

 

Нагадаємо, що у матеріалі, який був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 10 жовтня 2023 року (https://is.gd/KkZZue) мова йшла про документи, які надає учасник бойових дій для проходження професійного навчання в рамках експериментального проєкту. Все про експериментальний проєкт тут http://surl.li/lnnbl 

Щодо осіб з інвалідністю внаслідок війни зазначимо, що відповідно до пункту 9 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року), окрім подання заяви та предявлення документів, аналогічних для учасника бойових дій, предявляється посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни та подається копія довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією та індивідуальну програму реабілітації.

Є бажання взяти участь в експериментальному проекті чи виникають інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до підрозділів Державної служби  зайнятості в Кіровоградській області. Контакти тут http://surl.li/eghis

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень