Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

У якому вигляді може проводитися професійне навчання учасників бойових дій?

Дата: 02.10.2023 10:35
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

 

У якому вигляді може проводитися професійне навчання учасників бойових дій?

 

Насамперед нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року) запроваджено експериментальний проєкт та затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості (далі - Порядок).

Відповідно до пункту 4 Порядку професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни (далі - здобувачі освіти) організовується для задоволення поточної та перспективної потреби ринку праці або самозайнятості, провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань та професійних потреб здобувачів освіти.

Професійне навчання здобувачів освіти здійснюється шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення. Результатом професійного навчання здобувачів освіти може бути здобуття повної або часткової професійної кваліфікації (норми пункту 5 Порядку).

Примітка. Матеріал є черговим з розкриття інформації про Порядок. Попередній матеріал цієї тематики був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 27 вересня 2023 року посилання тут http://surl.li/lryql. 

З інформацією щодо експериментального проєкту можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості. http://surl.li/lnnbl  

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень