A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може бути надана компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю роботодавцю, який провадить діяльність на території країни-агресора?

Дата: 29.09.2023 11:25
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

 

Чи може бути надана компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю роботодавцю, який провадить діяльність на території країни-агресора?

 

Ні, не може.

Нагадаємо, що на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook вже була розміщена інформація про правові норми, що є підставою для відмови у наданні компенсації https://is.gd/4epII4 

Ці підстави викладені в пункті 7 Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

Однією з підстав для не надання компенсації є провадження роботодавцем на дату подання заяви господарської діяльності на території Російської Федерації.

Також компенсація не надається, якщо діяльність провадиться на території Республіки Білорусь.

Інформація про не провадження (чи провадження) господарської діяльності на територіях цих двох країн зазначається роботодавцем в заяві про надання компенсації. Така інформація може бутим перевірена з використанням інтернет-ресурсів Міністерства юстиції України.

Більше інформації про компенсацію за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю отримуйте за посиланням https://is.gd/KMCfoZ

Ви роботодавець і у вас виникають питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся, контакти тут http://surl.li/emipw Пишіть у Telegram-канал Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir 

#Електронний_кадровий_клуб

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень