A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» (Придбання дитячих комплексів (з встановленням та доставкою)

Дата: 09.10.2023 21:00
Кількість переглядів: 24

«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» (Придбання дитячих  комплексів (з встановленням та доставкою)

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань, його категорія:

Аджамська сільська рада (даліЗамовник), код за ЄДРПОУ - 04365135

юр. адреса: с. Аджамка, вул. Центральна, 65, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27620

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» (Придбання дитячих  комплексів (з встановленням та доставкою)

Код ДК 021:2015 -  37530000-2 - «Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» (Придбання дитячих  комплексів (з встановленням та доставкою)

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва Код ДК 021:2015 -  37530000-2 - «Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» (Придбання дитячих  комплексів (з встановленням та доставкою)

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 197 300,00 грн. з ПДВ

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: рішення сесії Аджамської сільської ради від 06.07.2023 року №2005

Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 27620, Україна, Кіровоградська область, Кропивницького району, с. Аджамка, вулиця Аджамська, вулиця Миру, вулиця Свободи, вулиця Центральна; Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Веселівка, вул. Шкільна 1Б; Кіровоградська область, Кропивницького району, с. Червоний Яр, вул. Свободи 18А; Кіровоградська область, Кропивницького району с.Медерове, вул. Залізнична.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень