A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю: у які строки і в якій формі роботодавець подає заяву для її отримання?

Дата: 18.09.2023 13:27
Кількість переглядів: 24

Фото без опису

 

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю: у які строки і в якій формі роботодавець подає заяву для її отримання?

 

Заява про отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю подається роботодавцем протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Це врегульовано пунктом 6 Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893 (набрала чинності 29 серпня 2023 року).

Заява подається у паперовій формі роботодавцем (представником) особисто до філії обласного центру зайнятості.

Заява може бути подана також в електронній формі:

засобами офіційного вебсайту Державного центру зайнятості (за наявності технічної можливості);

за допомогою засобів електронних комунікацій шляхом надсилання заяви з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, на офіційну адресу електронної пошти філії обласного центру зайнятості;

засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (за наявності технічної можливості).

Примітка. Інформація про можливість подання заяви в електронній формі засобами вказаних вебсайту та вебпорталу буде оприлюднена додатково – після реалізації технічних можливостей.

Довідково. Матеріал є черговим з розкриття інформації про зазначену компенсацію. Попередній матеріал цієї тематики був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 14 вересня 2023 року https://is.gd/pphRl3 

Контактна інформація, у т.ч. й e-mail адреси філій обласного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/ohJlUA 

Є питання? Звертайтеся.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень