І знову сумна звістка з фронту

Дата: 12.09.2023 11:00

Страшні звістки про втрату бійців продовжують надходити в нашу громаду...

01 вересня  2023 року під час ворожого танкового обстрілу  героїчною смертю в районі околиці населеного пункту Дубово - Василівка  Донецької області загинув солдат Збройних Сил України Єщенко Євген Валерійович.

Євген Єщенко народився 10 лютого 1985 року.  Боронив нашу Батьківщину від початку повномаштабного вторгнення.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну.

Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

Церемонія прощання відбудеться 14 вересня 2023 року  о 12.00 годині за адресою: с. Аджамка, вул. Центральна, 67.

Зустрічаємо тіло Героя живим коридором об 11.00 годині за маршрутом катафалка: с.Аджамка:вул. Миру, вул. Урожайна, вул.Покровська, вул. Центральн.

Поховання Героя відбудеться  на центральному новому  кладовищі.