У Аджамській громаді відбувся патріотичний захід "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Дата: 29.08.2023 14:51

Фото без опису       29 серпня 2023 року у Аджамській громаді відбувся патріотичний захід "Шаную воїнів, біжу за Героїв України", присвячений Дню пам`яті захисників України. Вшанування загиблих воїнів розпочали з Гімну України та хвилини мовчання. Потім в храмі  Покрови Пресвятої Богородиці відбулася спільна молитва за загиблими захисниками.Жителі Аджамської громади також взяли участь  у забігу на честь загиблих захисників України!Кожен бігун отримав емблему з іменем загиблого військовослужбовця громади, яку почепив на футболку і повинен був подолати обрану дистанцію без урахування часу. Після завершення забігу всі учасники були відзначені медалями за участь.

З 2014 року і до сьогодні Аджамська громада втратила 27 захисників. Висловлюємо глибоку повагу і вдячність кожному полеглому воїну та співчуття їхнім родинам!Честь, хвала і шана мужнім синам України, які не шкодуючи себе захищають вільне небо та наші життя!Слава Україні!Героям Слава!