Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може верстатник деревообробних верстатів для здобуття вищого розряду підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Дата: 22.08.2023 15:28
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

 

Чи може верстатник деревообробних верстатів для здобуття вищого розряду підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Так, може.

На початку зазначимо, що Міністерством промислової політки України затверджено випуск 16 “Оброблення деревини та вироблення виробів з дереваДовідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Визначено, серед іншого, кваліфікаційні характеристики верстатника деревообробних верстатів з першого по шостий розряди.

Так, кваліфікаційними вимогами до верстатника деревообробних верстатів 6-го розряду є професійно-технічна освіта. Для здобуття таким верстатником 5-го розряду шостого розряду обов’язковим є стаж роботи верстатника деревообробних верстатів 5-го розряду не менше 1 року та підвищення кваліфікації.

У разі якщо верстатник деревообробних верстатів належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості  професія “Верстатник деревообробних верстатів належить до числа професій, які включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Ознайомитись з інформацією про отримання ваучера можна на спеціалізованій вебсторінці Державної служби зайнятості за посиланням https://voucher.dcz.gov.ua/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 16 серпня 2023 року http://surl.li/kicap

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Є інші питання сфери зайнятості? Телефонуйте на гарячу лінію обласного центру зайнятості  https://is.gd/MvNvro 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень