Шановні мешканці громади!!!

Дата: 15.08.2023 19:31

16 серпня 2023 року о 10.00 в приміщенні Аджамської сільської ради відбудеться робоча зустріч заступника начальника управління головної інспекції ГУНП в Кіровоградській області підполковника поліції Ю.  Якубенка та старшого  інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Кіровоградській області) ДГІДПЛ Національної поліції України капітана поліції М. Сульжука з головою сільської ради Т. Зайченко, членами виконкому та жителями громади, на якій планується обговорити діяльність поліцейського офіцеру громади В. Гущі, стан взаємодії поліцейських та керівництва відділення поліції № 2 (м. Кропивницький) із органами місцевого самоврядування, а також дотримання прав і свобод  людини у поліцейській діяльності.
Запрошуємо всіх мешканців громади для обговорення наявних питань в діяльності відділення поліції № 2 (м. Кропивницький) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області.