Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Як формується бізнес-план для отримання мікрогранту?

Дата: 14.08.2023 16:08
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

 

Як формується бізнес-план для отримання мікрогранту?

 

Форма бізнес-плану для отримання мікрогранту затверджена наказом Міністерства економіки України від 06 липня 2022 року № 1969.

Цим же наказом затверджена й памятка щодо його заповнення. У ній, зокрема, зазначено, що план має містити детальний опис бізнес-процесів. Заповнення всіх полів є необхідним для захисту бізнес-плану. Отримувач мікрогранту може додати необхідні елементи для розкриття інформації про його господарську діяльність. У коментарях до бізнес-плану можуть бути пояснені будь-які зроблені припущення, надані додаткові відомості.

Місцеві підрозділи обласного центру зайнятості надають інформаційну підтримку з питань провадження підприємницької діяльності та здійснюють супровід осіб, які отримали мікрогрант, шляхом проведення регулярного навчання, організації груп взаємної підтримки для отримувачів тощо.

Для організації навчання отримувачів залучаються представники державної податкової служби, митниці, Держпраці, міжнародних організацій, інших структур.

У вас виникають питання щодо отримання мікрогрантів? Відповіді на них ви можете отримати:

- завітавши на YouTube-канал обласного центру зайнятості, де розміщений плейліст Запитання та відповіді, посилання тут http://surl.li/jxsmb;

- зателефонувавши до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за номером +38 (093) 478 70 81;

-  доєднавшись до Telegram -каналу обласного центру зайнятості https://t.me/dcz_kir .

Все про отримання мікрогрантів та покрокова інструкція щодо успішного початку та розвитку власної справи на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/hamtz

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень