Стартує набір в групу за професією «Педикюрник». Жителів Кіровоградщини запрошують у Суми

Дата: 14.08.2023 16:03

Ви цікавитесь Nail-індустрією? Якщо не знаєте з чого розпочати або ж маєте професію «Манікюрника» і хочете більше, пропонуємо вам навчання за спеціальністю «Педикюрник».

Людство все більше почало приділяти увагу не лише власній зовнішності, а й здоровю. А тому і потреба у кваліфікованих фахівцях завжди є. Викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам освоїти професію та отримати базові знання з педикюрної справи та стартувати в сфері нігьового сервісу.

Після закінчення ви навчитеся:

• підбирати безпечні та якісні інструменти для педикюру, використовуючи їх за призначенням;

• боротися з лущення, сухістю і дегідратацією шкіри стоп і п'ят;

• запобігати вростання нігтів і безболісно коригувати їх форму і довжину та бути в курсі всіх трендів декорування нігтів на пальцях ніг, перетворюючи класичний педикюр на витвори мистецтва тощо.

Початок – 28 серпня 2023 року.

Термін – 4 місяці.

Зацікавились навчанням? Не втрачайте нагоди та поспішайте! За деталями звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.