Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Як організувати роботу працівників під час воєнного стану? Цікаво? Запрошуємо на курси!

Дата: 14.08.2023 16:02
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

 

Як організувати роботу працівників під час воєнного стану? Цікаво? Запрошуємо на курси!

 

Економіка нашої країни в умовах воєнного стану повинна працювати у посиленому режимі, а тому як роботодавець, так і працевлаштований мають бути поінформовані про особливості роботи на підприємствах в умовах воєнного стану. Саме так називаються курси цільового призначення, які організовують для вас за сприяння Державної служби зайнятості.

Про особливості трудових відносин з нефіксованим робочим часом, права найманих працівників, тривалість робочого часу для різних категорій працівників, гарантії для мобілізованих працівників, внутрішньо переміщених осіб, особливості надання різних видів відпусток в умовах війни, призупинення трудового договору та багато інших питань, що стосуються сфери трудових відносин у надзвичайно складний для держави час ви дізнаєтесь від викладачів Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Вам цікаво? Тоді поспішайте! Заняття розпочинаються 25 серпня 2023 року.

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути за посиланням. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень