Дата: 14.08.2023 16:00

Ремонт доріг (поточний ремонт  вулиці Незалежності,

с. Аджамка Кропивницького району).

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Аджамська сільська рада (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ - 04365135

юр. адреса: с. Аджамка, вул. Центральна, 65, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27620

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 45233142-6 Ремонт доріг (поточний ремонт вулиці Незалежності, с. Аджамка Кропивницького району).

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва Код ДК 021:2015 - 45233142-6 Ремонт доріг

Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

5556,5601 грн. з ПДВ

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: згідно експертного висновку від 04.07.2023 №12-0166/03-23 та рішення сесії Аджамської сільської ради від 06.07.2023 року №2009

Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Кіровоградська обл.,

Кропивницький р-н, с. Аджамка, вулиця Незалежності.