Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може машиніст автогрейдера підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Дата: 02.08.2023 12:38
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

 

Чи може машиніст автогрейдера підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

Так, може.

Насамперед зазначимо, що відповідно до пункту 2.3 професійного стандарту “Машиніст автогрейдера”, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 05 березня 2021 року № 464, машиніст автогрейдера зобов’язаний не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію.

У разі якщо цей машиніст належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія машиніста автогрейдера належить до професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації машиніст автогрейдера може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером https://is.gd/MfW7cY

Примітка. Ознайомитись з інформацією щодо отримання ваучера можна у розділі “Отримати ваучер” на вебсторінці обласного центру зайнятості https://kid.dcz.gov.ua/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 19 липня 2023 року https://is.gd/hoMGjn

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/MfW7cY

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/MvNvro

Пишіть у телеграм Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень