Опануйте перукарське мистецтво безкоштовно: жителів Кіровоградщини запрошують у Рівне

Дата: 25.07.2023 10:16

Вас завжди цікавила перукарська справа, але не знали, з чого почати перші кроки і де краще здобути професію? Маємо для вас пропозицію навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відкривають свої двері, аби допомогти вам освоїти нову сферу та опанувати навички роботи перукарського мистецтва.

Початок навчання уже 14 серпня 2023 року!

За 4,9 місяця ви навчитеся здійснювати базові, класичні сучасні чоловічі, жіночі та дитячі модельні стрижки із застосуванням прогресивних методів і технологічних прийомів з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Тож не відкладай своє життя на потім, здобувайте нову цікаву професію та станьте затребуваними на ринку праці. Деталі навчання дізнавайтеся за номером +38 (066) 581 87 84 або пишіть у наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування груп Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості дивіться тут.