Як виявляти потреби клієнта та вдало продавати товар? Запрошуємо здобути професію продавця!

Дата: 12.07.2023 10:59

Ви ввічливі та полюбляєте спілкування? Маємо для вас пропозицію, яка поєднає ці якості та допоможе отримати затребувану професію на ринку праці. Продавець непродовольчих товарів – це одна з професій, за якою проводиться навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Якщо ви не знали з чого розпочати свій шлях у торгівлі, тоді поспішайте! Кваліфіковані викладачі навчать вас розбиратися у психології людей, щоб успішно продавати товари, а також виявляти потреби клієнтів та допомагати їм знайти саме той товар, за яким вони прийшли.

За 5,5 місяців ви дізнаєтеся усі тонкощі торгівлі непродовольчими товарами та станете конкурентоспроможними!

Стартує навчання – 26 липня 2023 року.

Деталі навчання дізнавайтеся за телефоном: +38 (066) 581 87 84.

Наш Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Довідково. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/QuBYnT