Як стати професійним кондитером та почати заробляти? До ваших послуг – навчання!

Дата: 22.06.2023 10:23

Бажаєте стати справжнім приборкувачем тіста та володарем кремів? Прагнете навчитися готувати збиті вершки, солодкі конфітюри, ніжну меренгу, пишне тісто та повітряний зефір? Легко! Приєднуйтесь до навчання за професією «Кондитер», що буде проходити на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок занять – 06 липня 2023 року.

Кондитер постійно чогось навчається, освоює нові методики і рецептуру, а значить, нудьгувати вам не доведеться. Отримайте знання та станьте професіоналом, що вміє створювати гастрономічні шедеври, перед якими не встоїть жоден ласун.

Не вагайтеся! Долучайтеся до команди! Контакти тут https://is.gd/20aDFB. Ми маємо й Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування груп Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути тут.