A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Робота є для психологів: працюйте, допомагаючи іншим

Дата: 15.06.2023 09:59
Кількість переглядів: 25

 

Робота є для психологів: працюйте, допомагаючи іншим

 

Ви фахівець, який має освіту психолога і маєте бажання працювати з людьми, котрим необхідна допомога в складних життєвих ситуаціях? Для вас є робота!

Роботодавці Кіровоградщини наразі мають 10 вакансій для психологів, практичних психологів та лікарів-психологів. Заробітну плату пропонують до 10 000 гривень.

Є пропозиції роботи як на повний робочий день, так і на 0,5 ставки. Серед обов’язків – це проведення психодіагностики,  психологічної корекції, консультування  та надання кваліфікованої допомоги та ін.

Маєте бажання працювати? Поспішайте до праці! Інформацію про потребу у таких працівниках роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської та Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Якщо вас цікавлять інші вакансії, відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/qKFhLXK. До ваших послуг Єдиний портал вакансій – https://is.gd/EZ7xmm.

Маєте інші питання, що стосуються сфери зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Наш Telegram-канал - t.me/dcz_kir.

Для тих, хто має роботу та бажає опанувати професію психолога – скористайтеся правом та отримайте від Державної служби зайнятості ваучер на  навчання. Все про ваучер тут  https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень