Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може верстатник підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Дата: 08.06.2023 11:42
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

 

Чи може верстатник підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

 

Так, може, якщо верстатник належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер.

Підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості, адже професія «Верстатник широкого профілю» належить до професій, що включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Зазначимо, що відповідно до пункту 2.4 професійного стандарту “Верстатник широкого профілю”, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 11 січня                        2022 № 75-22, верстатник широкого профілю зобов’язаний не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію. Це стосується верстатника широкого профілю 2- та 3-го розрядів старшого верстатника широкого профілю (4-й розряд) та бригадного (групового) верстатника широкого профілю (5- та 6-й розряди).

Пройти підвищення кваліфікації верстатник може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером. У Кіровоградській області до таких закладів належить, зокрема, професійно-технічне училище № 5 м. Світловодськ. Ознайомитися з умовами навчання у зазначеному училищі можна на його сайті, перейдіть за  посиланням https://ptu5.kirovedu.com/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook  07 червня 2023 року http://surl.li/htqrv.

Категорії громадян, що мають право на отримання ваучера, визначені в статті 30 Закону України “Про зайнятість населення”. До них належать, серед іншого, і внутрішньо переміщені особи працездатного віку (за відсутності підходящої роботи).

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/feqeq

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень