Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Які найбільш затребувані професії за даними єдиного порталу вакансій?

Дата: 06.06.2023 13:06
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

 

Які найбільш затребувані професії за даними єдиного порталу вакансій?

З початку повномасштабного вторгнення значна частина громадян втратила роботу. За даними Національного банку України, відбувається поступове поліпшення ситуації на ринку праці, але зростає рівень невідповідності між тим, що потрібно роботодавцям, і тим, що можуть запропонувати працівники. За даними єдиного порталу вакансій найбільша потреба у кадрах сформувалась у тих галузях і сферах господарської діяльності які:

  • мають критичне значення в умовах війни, наприклад у сферах промислового виробництва (особливо оборонного), транспорту й логістики, медицини та фармацевтики (які важливі як для військових, так і для цивільних  потреб);
  • найменше постраждали від наслідків війни, наприклад сфери торгівлі й громадського харчування;
  • представляють бізнес, якому вдалося оперативно трансформувати й адаптувати свою діяльність до умов війни, запровадивши цифровізацію технологічних процесів, більш гнучкі форми організації роботи персоналу (зокрема, переведення працівників на дистанційну форму роботи), наприклад у сферах ІТ, фінансів та аудиту.

За кількістю наявних вакансій на Єдиному порталі вакансій ТОП-10 найбільш затребуваних професій виглядає наступним чином:

Продавець-консультант                 -  3323 вак.

Менеджер з продажу                     -  2657 вак.

Швачка                                           -   2295 вак.

Кухар                                               -  2277 вак.

Бухгалтер                                        -  2013 вак.

Водій автотранспортних засобів   - 1867 вак.

Офіціант                                          -  1708 вак.

Продавець продовольчих товарів   - 1391 вак.

Бариста                                             - 1341 вак.

Вантажник                                      -  1330 вак.

Максимальний розмір заробітної плати в запропонованих роботодавцями вакансіях становить: продавець -  91 тис.грн; менеджер з продажу -  200 тис.грн; швачка - 45 тис.грн; кухар - 120 тис.грн; бухгалтер - 100 тис.грн; водій автотранспортних засобів - 50 тис.грн; офіціант - 60 тис.грн; продавець продовольчих товарів - 28 тис.грн; бариста - 25 тис.грн; вантажник - 27 тис.грн.                                      

Нагадуємо, що на єдиному порталі вакансій ви можете самостійно знайти профільні вакансії, а через наші чат-боти у Telegram або Viber підписатись на розсилку вакансій за галуззю або регіоном. З актуальними вакансіями служби зайнятості ви також можете ознайомитись на телеграм-каналі “Робота зараз: Державна служба зайнятості”. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень