Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Нова послуга служби зайнятості в онлайн: подайте заявку на отримання ваучера

Дата: 06.06.2023 13:02
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

 

Нова послуга служби зайнятості в онлайн: подайте заявку на отримання ваучера

Ви маєте професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у Державній службі зайнятості як безробітні, і є бажання зробити ще один крок на шляху до професійного розвитку? Не зволікайте – отримайте ваучер на навчання та за сприяння Державної служби зайнятості опановуйте нові знання!

Віднедавна подати заявку на отримання ваучера можна через Єдиний портал державних послуг Дія чи вебресурс Державної служби зайнятості.

Покрокову інструкцію як отримати послугу і що для цього необхідно зробити, хто може отримати ваучер та за яких умов навчатися, який строк та вартість навчання, найпоширеніші запитання та відповіді на них, а також нормативні документи, які регулюють цей вид професійного навчання –  все це на сайті Державного центру зайнятості або на Єдиному порталі державних послуг Дія.

Подавайте заявку на отримання ваучера.

Необхідно наголосити, що наразі збільшився перелік професій та спеціальностей, за якими можна отримати ваучер на навчання: з 70 до 123.

Суттєво перелік доповнено професіями сфери залізничного транспорту, включені також нові професії будівельної  та медичної галузі.

Опанування нового фаху чи підвищення кваліфікації, це про вас? Звертайтеся: наші контакти.  Пишіть у Telegram.

Довідково. Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право  пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень