Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Оберіть професію, яка користується попитом – ставайте касиром

Дата: 24.05.2023 15:45
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

 

Оберіть професію, яка користується попитом – ставайте касиром

 

Приваблює робота з людьми? Торгівля – ваше природне середовище? Обираєте професію у сфері обслуговування? Тримайте нашу пропозицію –навчайтеся за сприяння Державної служби зайнятості!

Якраз 05 червня цього року розпочинаються курси цільового призначення за навчальною програмою «Касир торговельного залу»  на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Його викладачі під час навчання ознайомлять вас з усіма необхідними для касира знаннями: від порядку виконання касових операцій до правил і норм охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

Всього за тиждень бути «як риба у воді» у роботі касира торговельного залу можливо? Безперечно! Потрібні лише ваше бажання та ентузіазм.

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти, тут https://is.gd/Pppvdd

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень