Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Яким способом особа може подати заяву про надання їй статусу безробітного?

Дата: 23.05.2023 13:00
Кількість переглядів: 42

Фото без опису

 

Яким способом особа може подати заяву про надання їй статусу безробітного?

 

Заяву про надання статусу зареєстрованого безробітного особа, яка шукає роботу, може подати під час безпосереднього відвідування центру зайнятості або в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) чи засобами мобільного додатку Порталу Дія.

Також, за наявності технічної можливості, заява може бути подана в електронній формі – засобами офіційного вебсайту Державного центру зайнятості або за допомогою технічних засобів електронних комунікацій з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті.

Способи подання заяви про надання їй статусу безробітного визначені  пунктом 12 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446 (набрала чинності 10 травня 2023 року).

Наразі технічна можливість подання заяви засобами вебсайту Державного центру зайнятості нереалізована https://is.gd/Jxmh4S

Якщо вас цікавить контент реалізації Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, пропонуємо вам щодня відвідувати сторінку Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook, де  розміщуються матеріали, що висвітлюють зазначену тематику. Попередній матеріал 22 травня 2023 року, перейдіть за посиланням https://is.gd/uBtJXM  

У вас є питання з питань реєстрації, постановки та перебування на обліку у Державній службі зайнятості? Телефонуйте на «гарячу» лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за номерами: +380665818784 та  (0522) 32 17 68 Є інші питання?

Контакти тут https://is.gd/20aDFB 

Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень