Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може іноземець подати заяву для реєстрації як безробітного за допомогою Порталу Дія?

Дата: 22.05.2023 14:51
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

 

Чи може іноземець подати заяву для реєстрації як безробітного за допомогою Порталу Дія?

Так, може.

Заява про надання статусу зареєстрованого безробітного в електронній формі подається засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) особою, яка, серед іншого, має один з таких документів: посвідку на постійне проживання або е-посвідку на постійне проживання, або посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист. Такі посвідки видаються іноземцям чи особам без громадянства. Це врегульовано підпунктом 2 п. 13 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446, яка набрала чинності 10 травня 2023 року.

Нагадаємо, що до  набрання чинності урядової постанови № 446, заяву про надання статусу безробітного засобами Порталу Дія міг подати тільки громадянин України. Це було передбачено аб.5 підпункту 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану” (із змінами).  Постановою № 446 постанова № 334 визнана такою, що втратила чинність.

Примітка. Зазначений матеріал є черговим із серії матеріалів, що висвітлюють норми застосування  постанови № 446. Попередній матеріал розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook 18 травня 2023 року, перейдіть за посиланням https://is.gd/3LBxl3  

Ознайомитись з іншою інформацією щодо реєстрації безробітних можна на вебпорталі Державного центру зайнятості https://is.gd/djPrQW

У вас виникають питання з питань реєстрації, постановки та перебування на обліку у Державній службі зайнятості? Телефонуйте на «гарячу» лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. : +380665818784 та  (0522) 32 17 68  Є інші питання?

Контакти тут https://is.gd/20aDFB 

Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень