Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Комп’ютерна грамотність: від «чайника» до професіонала

Дата: 18.05.2023 12:32
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

 

Компютерна грамотність: від «чайника» до професіонала

 

  У світі, де людство здійснює політ космічного корабля, а штучний інтелект допомагає підібрати фільм на вечір, є ті, кому соромно зізнатися в своєму невмінні поводитися з комп'ютером. Однак тут немає нічого страшного і вихід є – навчатися! У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості, яка пропонує долучитися до курсів цільового призначення за навчальною програмою «Основи комп'ютерної грамотності».

Вони підійдуть і для новачків, і для профі, адже на навчанні завжди можна поглибити вже набуті знання.

Висококласні викладачі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості вже 29 травня поточного року ознайомлять аудиторію з базовими пристроями комп'ютера, специфікою їх роботи, а також методами захисту від шкідливих програм. З досвідченими наставниками ви зможете отримати необхідну базу знань та навичок для комфортної роботи за ПК.

Курси цільового призначення допоможуть вам оволодіти мінімальним набором знань і навичок у роботі на персональному комп'ютері, що стануть вам у нагоді не лише у професійному, а й у повсякденному житті.

Без комп’ютерної грамотності не обійтися аж ніяк! Тому не зволікайте, приєднуйтеся і станьте впевненим користувачем!

Інші навчальні програми та професії, які можна здобути на базі  Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/gsQyoj 

Якщо вас зацікавила інформація  звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій.

Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень