Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Ви далекоглядні і бажаєте мати сезонну роботу в котельні? Ми знаємо, де навчають затребуваним професіям

Дата: 18.05.2023 12:29
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

 

Ви далекоглядні і бажаєте мати сезонну роботу в котельні? Ми знаємо, де навчають затребуваним професіям

 

 

Оператор котельні саме за цією професією на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 29 травня 2023 року стартує професійне навчання. Термін навчання: 4,5 місяці.

Всім, кого цікавить сезонна робота це навчання стане у нагоді!

Професія оператора котельні сьогодні є досить затребуваною і перспективною, оскільки жодна організація, підприємство чи установа не може функціонувати без наявності гарячої води і системи опалення. Тому, робота для кваліфікованого фахівця гарантована. 

У вас хороша зорово-моторна пам'ять, стійка увага, емоційна стійкість, відповідальність, оперативне мислення, вміння точно і швидко діяти в позаштатних ситуаціях? Бажаєте стати затребуваним кваліфікованим працівником? Тоді професія «Оператор котельні» – для вас.

Деталі організації навчання дізнавайтеся у відділі активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або у філіях обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування. 

Контакти тут https://is.gd/20aDFB

Пишіть нам у Telegram t.me/dcz_kir

Інші навчальні програми та професії, які можна здобути на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень