Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Яка тривалість професійного навчання безробітних?

Дата: 12.05.2023 12:27
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

 

Яка тривалість професійного навчання безробітних?

 

Строк професійного навчання безробітних визначається робочими навчальними планами та освітніми програмами. Строк такого навчання не може перевищувати 10 місяців. Це питання врегульовано пунктом 17 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі – Порядок).

Обсяг програм підвищення кваліфікації для отримання нових/додаткових компетентностей визначається з урахуванням мети та складності навчання і становить від 30 до 480 годин (від 1 до 16 кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи).

Строк стажування безробітних визначається індивідуальною програмою стажування і становить від 24 до 160 годин.

Довідково. Цей матеріал є черговим у серії матеріалів щодо застосування норм Порядку. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі   Facebook  10 травня 2023 року Цікаво? Перейдіть за посиланням https://is.gd/hlvhLh

Про організацію навчання безробітних громадян дізнавайтеся на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/mmu25t 

Є бажання за сприяння Державної служби зайнятості пройти професійне навчання за професіями, актуальними на ринку праці? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут https://is.gd/20aDFB 

Ми є у Telegram t.me/dcz_kir

 

#служба_зайнятості#Правовий_порадник_шукача_роботи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень