A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Навчайтеся фермерству та інвестуйте знання у власний бізнес

Дата: 11.05.2023 14:48
Кількість переглядів: 154

Фото без опису

 Навчайтеся фермерству та інвестуйте знання у власний бізнес

 

Створюєте фермерське господарство і цікавитесь як це правильно зробити з урахуванням правових  засад? Чи ви вже успішний фермер і бажаєте глибше «пірнути» в організаційно-правові аспекти цієї сфери? Вам до нас! Державна служба зайнятості рекомендує курси цільового призначення за навчальною програмою «Організаційно-правові основи створення фермерського господарства».

Коли розпочинаємо? 22 травня 2023 року. 

Де? У місті Лева Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості.

Всі кроки створення фермерського господарства, державна реєстрація та  його організаційна діяльність, законодавче підґрунтя функціонування цієї галузі сільського господарства будуть висвітлені висококваліфікованими викладачами навчального закладу.

Не зволікайте! Сприяйте розвитку аграрного сектору, розвиваючи своє фермерське господарство! Отримуйте нові знання сфери разом зі службою зайнятості. Чекаємо на курсах!

Інші навчальні програми та професії, які можна здобути на базі  Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/eruzp 

Якщо вас зацікавила інформація  звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій.

Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень