Відбулися установчі збори по формуванню складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Аджамської сільської ради

Дата: 01.05.2023 15:44

Фото без опису    29 квітня 2023 року о 13.00 год. в приміщенні сесійної зали Аджамської сільської ради відбулися Установчі збори по формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Аджамської сільської ради. З вітальним словом до присутніх звернулась сільський голова Тетяна Зайченко, яка побажала плідної роботи присутнім зі створення Молодіжної ради.

Згідно порядку денного проведення Установчих зборів Ініціативна група прозвітувала про проведену роботу, також було обрано головуючого, секретаря та лічильну комісію для проведення даних зборів, обрано шляхом відкритого  голосування склад Молодіжної ради при виконавчому комітеті Аджамської сільської ради.

До складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Аджамської сільської ради в кількості 24 чол. увійшла молодь Аджамської сільської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Після цього, члени вперше створеної Молодіжної ради шляхом відкритого голосування обрали керівний склад – головою Молодіжної ради обрано Олега Середу, заступниками голови – Кульчицьку Анастасію та Шевченко Каріну, секретарями Молодіжної ради – Михайлюк Софію та Землянську Дар'ю.

Члени Молодіжної ради обговорили перспективні напрямки діяльності та шляхи залучення молоді Аджамської сільської територіальної громади, поділилися своїм баченням участі молоді в житті громади.

Зазначимо, що такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики на території громади, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.

Отже, перший крок зроблено! Вітаємо нашу активну молодь з новим статусом та бажаємо реалізації планів та проєктів!