Відбулася чергова сесія Аджамської сільської ради

Дата: 15.03.2023 08:32

06 березня відбулася чергова сесія Аджамської сільської ради, на якій було прийнято рішення про першочерговість робіт у 2023 році. Видатки бюджету 2023 в пріоритеті - на утримання закладів освіти, охорони здоров'я, соцзахисту, культури, допомога ЗСУ, допомога жителям: на лікування поранених захисників, на поховання Героїв, при народженні дитини. В цьому році плануємо поточний ремонт доріг, капітальний ремонт даху Аджамського ліцею та філій, ремонт ліквідація аварійності музшколи, ремонт укриття та облаштування місць перебування внутрішньо переміщених осіб, придбання трактора з навісним обладнанням для благогоустрою громади. Дякуємо кожному з Вас за співпрацю та допомогу, працюємо далі. Віримо в ЗСУ!Слава Україні!