Волошин Анатолій Миколайович

Дата: 02.03.2023 11:08

Волошин Анатолій Миколайович

(19.08.1979 - 25.06.2022)

Волошин Анатолій Миколайович народився 19 серпня 1979 року в селі Соболівка Теплицького району Вінницької області. Навчався в місцевій середній школі, по закінченні якої вступив до Теплицького ПТУ №7 та здобув освіту будівельника. Відслужив строкову службу в армії.

В 2000 році сім΄я переїхала на постійне проживання в село Веселівка Кіровоградського (нині Кропивницького) району Кіровоградської області.

Працював охоронцем , а останнім часом оператором на АЗС.

Був одружений. Має трьох синів.

В лютому 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України.

Сержант військової служби,водій Збройних Сил України. Волошин Анатолій Миколайович, героїчно захищав цілісність, суверенітет і незалежність держави від російських агресорів.

Загинув 25 червня 2022 року в с. Новоселівка Перша Донецька область. Отримав поранення не сумісне з життям під час артилерійського обстрілу.

Похований в с. Веселівка.