Аджамська територіальна громада долучилася до проєкту "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 07.10.2022 14:58

Сьогодні, 7 жовтня, у Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області меморандум про співпрацю та партнерство було підписано з Аджамською територіальною громадою.

Робоча зустріч відбулася за участі керівника обласного главку відомства Романа Козьякова, його заступника Олександра Сагаля, начальника управління превентивної діяльності Володимира Кальядта, заступника начальника УПД Олександра Березовського і голови громади Тетяни Зайченко.

Під час заходу присутні обговорили ключові питання впровадження проєкту, зокрема забезпечення службовим приміщенням, технічними засобами і транспортом правоохоронця, який обслуговуватиме територію.

За результатами робочої зустрічі очільник ГУНП та голова Аджамської територіальної громади підписали меморандум про співпрацю та партнерство.