З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!!!

Дата: 28.07.2022 09:44

Шановні жителі Аджамської громади!

Вітаємо Вас  З  Днем Української Державності! Це свято  символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного громадянина. Це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, згадати боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Бажаємо зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах. Зичимо  Вам міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, миру та добра в кожній оселі!!!