НАТО-закрийте небо над Україною! Врятуйте життя людям!

Дата: 07.03.2022 16:04

05 березня 2022 року відбулося позачергове засідання чотирнадцятої сесії восьмого скликання Аджамської сільської ради, на якому було  прийнято  рішення « Про звернення голови та депутатів Аджамської сільської ради до країн – членів НАТО, президента США та Франції,  канцлера  Німеччини,  генерального секретаря  НАТО,послів усіх держав з вимогою про закриття неба над Україною».

В зверненні йдеться про те, що рада підтримує Президента України Володимира Зеленського в проханні захисту неба над Україною, тому що зволікання – це тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані  лікарні , школи, дитячі садки. Також було організовано збір підписів жителів громади, які підтримують дане звернення. За одну добу зібрано більше тисячі підписів. Підтримка жителів єдина.