A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

АМУ повсякчас має бути на сторожі та відстоювати спільні для нас всіх, і важливі для кожної громади питання - Аджамський сільський голова Т.Зайченко

Дата: 21.02.2022 10:50
Кількість переглядів: 229

АМУ повсякчас має бути на сторожі та відстоювати спільні для нас всіх, і важливі для кожної громади питання - Аджамський сільський голова Т.Зайченко

Цього року Асоціація міст України відзначає 30-річчя. З цієї нагоди ми публікуємо цитати сільських, селищних, міських голів та представників місцевого самоврядування про нашу Асоціацію.

Аджамський сільський голова Тетяна Зайченко:

Надійність, підтримка, результат -  це головні риси великої спільноти АМУ, яка вже 30 років, стоїть на захисті інтересів ОМС.

Як би це не було сумно, але мусимо констатувати, що АМУ повсякчас має бути на сторожі та відстоювати спільні для нас всіх, і важливі для кожної громади питання, які безпосередньо впливають на якість життя людей. Важливим для нас у співпраці з АМУ є можливість напряму комунікувати із представниками виконавчої влади та депутатами Верховної Ради України при розв’язані принципових питань. Сподіваюся, дедалі «великих битв» буде менше, адже в кінцевому результаті у нас є одна мета – сильна Незалежна Україна.

У повсякденні ми цінуємо можливість оперативно отримати незалежну консультацію від експертів АМУ в регіонах. «На відстані протягнутої руки» ми можемо вирішити важливі питання, ініціювати спільний запит, пройти навчання. На жаль, через пандемію, ми зараз обмежені у спілкуванні й навчальних візитах, які свого часу були рушійною силою децентралізації, але вірю, що така форма співпраці між громадами - членами АМУ повернеться.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень