Увага! ЦНАП актуалізує дані в Реєстрі територіальної громади

Дата: 10.02.2022 10:20

Увага! ЦНАП актуалізує дані в Реєстрі територіальної громади

З метою виконання вимог Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та створення сприятливих умов для отримання громадянами електронних публічних послуг необхідно актуалізувати данні в Реєстрі територіальної громади.

Запрошуємо усіх жителів Аджамської територіальної громади внести свої персональні дані  для актуалізації інформації в електронному  Реєстрі територіальної громади.

ЗВЕРТАТИСЯ СЛІД  до відділу ЦНАП Аджамської  сільської ради, спеціаліста відділу ЦНАП з реєстрації місця проживання Осауленко О.Б.

Жителям зареєстрованим в с. Червоний Яр  необхідно звернутись до Червоноярського старостинського округу, спеціаліста відділу ЦНАП Аджамської сільської ради Вєрушкіна М.С.

Жителям зареєстрованим в с. Новоолександрівка,с. Медерове, с. Молодецьке, с. Нововолодимирівка  необхідно звернутись до Новоолександрівського старостинського округу, спеціаліста відділу ЦНАП Аджамської сільської ради Степаненко І.В.

Жителям зареєстрованим в с. Веселівка,с. Зелений Гай   необхідно звернутись до Веселівського старостинського округу, спеціаліста відділу ЦНАП Аджамської сільської ради  Туніченко Л.М.

При собі необхідно  мати наступні документи всіх зареєстрованих у будинку/квартирі осіб:

- паспорт, ІПН ( індивідуальний податковий номер платника податку);

- свідоцтва про народження дітей;

- документи про право власності на житло ( витяг, свідоцтво про право власності).

Додаткова інформація за телефоном: 0957115894

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Аджамської  сільської ради