Пройдіть навчання за підтримки служби зайнятості й отримайте професію «Лицювальник-плиточник»

Дата: 04.02.2022 14:24

Професію лицювальника-плиточника можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання починається 8 лютого поточного року і триватиме 5 місяців.

Умови направлення на навчання:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу активної підтримки безробітних  Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за                              тел. (0522) 24 47 96.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості