Розпорядження про затвердження питань для перевірки знань законодавства

Дата: 02.02.2022 14:32

СІЛЬСЬКОГО  ГОЛОВИ

АДЖАМСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  02 лютого  2022 року                 №

про затвердження питань

для перевірки знань законодавства

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 року № 930/19668 та наказу національного агентства України з питань державної служби від 27.04.2015р. №87 «Про внесення змін до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.2015р. за №530/26975, Положення Аджамської сільської ради про Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Перелік  питань для перевірки знання законодавства (додаток 1).

Сільський голова                                         Тетяна ЗАЙЧЕНКО