Привіт, це довідник безбар’єрності

Дата: 28.01.2022 08:59

Один з важливих елементів безбар’єрності – безбар’єрна мова. Це мова, у якій немає слів чи фраз, які демонструють упереджене, стереотипне або дискримінаційне ставлення до певних людей чи груп.

Давайте усі разом оволодівати новими нормами безбар’єрної мови за допомогою «Довідника безбар’єрності», який стане посібником з коректного спілкування. Це проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти.

Головне завдання «Довідника безбар’єрності» – зробити поняття більш зрозумілими та зібрати їх в одному місці, надавши роз’яснення основних принципів безбар’єрності, правил комунікації та словник базових термінів.

Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.