Оголошення! Аджамська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Дата: 19.01.2022 11:37

до розпорядження сільського голови

від 18 січня 2022 року №15

Відповідно до рішення Аджамської сільської ради № 27 від 26.11.2020 року «Про створення юридичної особи – відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Аджамської сільської ради», постанови КМУ від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Аджамська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Аджамської сільської ради.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення.

За додатковою інформацією звертатися до кадрової служби Аджамської сільської ради за адресою: вулиця Центральна, 65, с. Аджамка, Кропивницький район, Кіровоградська область

Телефон (0522-31-13-88)

Розпорядження Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Аджамської сільської ради

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Аджамської сільської ради