Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи визначені особливості організації професійного навчання безробітних з числа осіб з інвалідністю?

Дата: 25.06.2024 10:43
Кількість переглядів: 24

Фото без опису

 

Чи визначені особливості організації професійного навчання безробітних з числа осіб з інвалідністю?

 

Так, визначені.

Пунктом 5 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264, встановлено, що професійне навчання зареєстрованих безробітних із числа осіб з інвалідністю організовується згідно з рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії.

Також встановлено, що за потреби заклад освіти створює таким безробітним відповідні умови для професійного навчання (диференційований підхід до розроблення освітньої програми, розумне пристосування навчального місця, забезпечення необхідними навчально-методичними матеріалами, зокрема шрифтом Брайля, та інформаційно-комунікаційними технологіями для організації освітнього процесу згідно із законодавством, переклад жестовою мовою, безперешкодний доступ до будівель, споруд і приміщень закладу освіти відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил тощо) з урахуванням наданих особі з інвалідністю рекомендацій медико-соціальної експертної комісії.

Інформація щодо особливостей інклюзивного навчання доступна на вебсторінці Міністерства освіти і науки України за посиланням  http://surl.li/upplf

Є питання щодо організації професійного навчання? Телефонуйте, контакти тут http://surl.li/uppir. Або звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень