Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи передбачені фінансові стимули для роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю?

Дата: 28.08.2023 11:07
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

 

Чи передбачені фінансові стимули для роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю?

Так, передбачені.

Насамперед зазначимо, що фінансування заходів з працевлаштування осіб з інвалідністю здійснюється як за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Правові підстави для надання фінансових стимулів передбачені законами України “Про зайнятість населення”, “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” та низкою постанов Кабінету Міністрів України.

За рахунок відповідних коштів відшкодуються витрати на оплату праці осіб з інвалідністю. Також передбачені фінансові стимули на покриття витрат роботодавця на створення робочих місць для осіб з інвалідністю.

Так, урядовою постановою від 27 грудня 2006 року № 1836 (із змінами) затверджено Порядок надання дотації роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893 затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Ознайомитись з текстом Порядку надання дотації роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю на створення спеціальних робочих  місць для осіб з інвалідністю, зареєстрованих у державній службі зайнятості, можна на парламентській вебсторінці http://surl.li/kkkqr

Ви роботодавець і працевлаштовуєте осіб з інвалідністю – читайте найближчим часом на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook про основні положення постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893.

Є інші питання сфери зайнятості? Телефонуйте на гарячу лінію обласного центру зайнятості https://is.gd/MvNvro

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень