A A A K K K
для людей із порушенням зору
Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Оголошення! До уваги платників податків!

Дата: 12.07.2023 08:28
Кількість переглядів: 53

Шановні користувачі, орендарі, власники земельних ділянок та земельних часток(паїв), розташованих на території Аджамської сільської ради

 

         Виконавчий комітет Аджамської сільської ради повідомляє  вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

            Так, відповідно п. 14.1.72 Податкового кодексу України(ПКУ) земельний податок – це обов’язків платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток(паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п.281.1 ПКУ.

            За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

            Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.

            Просимо звернутися в приміщення ЦНАПу – щодо земельних ділянок, які розташовані в сільській місцевості, для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку.

 

         Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

 

«Виконавчий комітет»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень