Аджамська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Комп’ютеризація бухобліку: пропонуємо курси, що допоможуть заощадити час та реалізувати заплановане

Дата: 12.06.2023 10:35
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

 

Комп’ютеризація бухобліку: пропонуємо курси, що допоможуть заощадити час та реалізувати заплановане

 

Сьогодні ринок програмних IT-продуктів та послуг у сфері ведення бухгалтерського обліку так стрімко розвивається, що інколи ці зміни не вдається «ухопити за бороду». Вихід один – навчання та опанування нових знань!  

Якщо ви бухгалтер за освітою і відчуваєте «слабинку» у знаннях щодо можливостей комп’ютерної техніки чи застосування нових інформаційних технологій у роботі? Є бажання організувати ведення бухобліку на підприємстві та застосування новітніх інформаційних «кейси», а також йти в ногу з колегами та на рівних конкурувати з ними?

На ці питання відповідь є! Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку».

Навчання проводитимуть викладачі Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з 26 по 30 червня 2023 року. 

Навчання теорією не обмежується, чимало часу приділено практичним заняттям, під час яких слухачі протестують здобуті навички щодо роботи з найбільш популярними програмами для ведення бухобліку та звітності на підприємстві.

Слухачі, які успішно опанують програму курсу, матимуть змогу максимально оптимізувати свою роботу, і завдячуючи новим IT-технологіям зможуть збирати, вводити, обробляти, зберігати, використовувати ефективні методи роботи в опрацюванні економічної інформації.

Нагадаємо, для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне. Для всіх інших –можливе навчання на платній основі.

Якщо вас зацікавила інформація про можливість підвищення кваліфікації  за сприяння Державної служби зайнятості? Не зволікайте і рухайтесь вперед! Перший крок – це бажання, другий - звернення! Графік формування груп в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/QuBYnT

Цікаво? Телефонуйте!

Контакти тут https://is.gd/20aDFB

Ми є й у Telegram t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень